odżywki dla sportowców

O czym nie można by zapominać, kiedy profesjonalnie uprawia się wszelakie konkurencje sportowe?

Jeżeli jesteś młodym mężczyzną, być może życzysz sobie w większym niżeli odmienne persony stopniu zadbać o swoją postawę. Być może chciałbyś posiadać taką posturę jak Spartakus lub Apollo? To bardzo dobrze o Tobie świadczy, gdyż mówi Twemu otoczeniu, iż nie interesują Ciebie żadne używki takowe jak papierosy czy alkohol.
Miast przesiadywać z rówieśnikami w jakichś zadymionych knajpkach, wolisz spędzać czas na siłowni.

Read more

maraton

Jak zadbać o dobrą formę, zanim przyjdzie lato?

Sezon wiosna – lato 2014 można uznać za rozpoczęty, mimo iż kalendarzowa wiosna jeszcze do nas nie zawitała. Słońce zagląda nam do okien, ciepłe powietrze wywołuje uśmiech na twarzach, a my – zmotywowani tym faktem – mamy chęci do działań i ruchu na świeżym powietrzu. Dobrze, jeżeli już w tej chwili pomyślimy o nadchodzącym lecie i zatroszczymy się o ciało i sprawność fizyczną.
Panowie mogą udać się na pobliski stadion by dać upust swym emocjom. Futbol stale cieszy się w Polsce popularnością i nawet „średnie” wyniki naszej reprezentacji nie zniechęcają fanów piłki. Z racji tego, że na murawie nie będzie nam dane zobaczyć nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka niewiadoma i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.

Read more

obuwie nike

Odpowiednie buty to interesujący mecz

Gdyby przeprowadzić sondę wśród polskiego narodu i zadać pytanie o podstawową – ich zdaniem, narodową dyscyplinę sportu, wyraźnie większość biorących udział w sondażu odparłaby: futbol. Oryginalna reakcja mając na uwadze fakt, że nasza reprezentacja w ostatnim czasie nie zapewniła nam zbyt wielu powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Ano stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki.

Read more