Bieganie na dobry dzień

W jaki sposób umiejętnie przygotować się do półmaratonu i maratonu?

Rośnie moda na biegi – tego typu moda jest z pewnością fajna. Przecież pokazanie atutów biegania może zająć dużo chwil. Nierzadko niejako uzależniamy się od codziennego biegania: bądź co bądź duży wysiłek powoduje, że wydzielamy z automatu do swojego organizmu endorfiny.

Read more

praca
maraton

Jak zadbać o dobrą formę, zanim przyjdzie lato?

Sezon wiosna – lato 2014 można uznać za rozpoczęty, mimo iż kalendarzowa wiosna jeszcze do nas nie zawitała. Słońce zagląda nam do okien, ciepłe powietrze wywołuje uśmiech na twarzach, a my – zmotywowani tym faktem – mamy chęci do działań i ruchu na świeżym powietrzu. Dobrze, jeżeli już w tej chwili pomyślimy o nadchodzącym lecie i zatroszczymy się o ciało i sprawność fizyczną.
Panowie mogą udać się na pobliski stadion by dać upust swym emocjom. Futbol stale cieszy się w Polsce popularnością i nawet „średnie” wyniki naszej reprezentacji nie zniechęcają fanów piłki. Z racji tego, że na murawie nie będzie nam dane zobaczyć nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka niewiadoma i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.

Read more

ekspozycja sklepowa w butami nike

Buty sportowe – interesujące rady dotyczące ich wyboru

Aktywność fizyczna jest bardzo pomocna w życiu człowieka. Pozwala na zachowanie organizmu w jak najlepszej kondycji, a co z tym związane – w dobrym zdrowiu. Do ruchu nie jest konieczny wyspecjalizowany sprzęt, bez tego można biegać czy odbywać długie spacery. Do tego i do innych rodzajów ruchu przydatny jest jednak właściwy strój. Jeżeli chodzi o trenowanie biegów, to szczególnie zimą by móc trenować na zewnątrz niezbędne jest posiadanie ciepłej a możliwie lekkiej odzieży. Analogicznie jest w przypadku dyscyplin zespołowych, w rozmaitych porach roku wymagają innych ubrań, jeżeli rozgrywane są na dworze.

Read more

images