obuwie nike

Odpowiednie buty to interesujący mecz

Gdyby przeprowadzić sondę wśród polskiego narodu i zadać pytanie o podstawową – ich zdaniem, narodową dyscyplinę sportu, wyraźnie większość biorących udział w sondażu odparłaby: futbol. Oryginalna reakcja mając na uwadze fakt, że nasza reprezentacja w ostatnim czasie nie zapewniła nam zbyt wielu powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Ano stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki.

Nike
Autor: Ulyana Gazdick
Źródło: http://www.flickr.com
To też tłumy głodnych emocji kibiców, całe rodziny dopingujące drużyny, a wszystkim przyświeca jeden cel – emocjonująca rozgrywka, z dodatkiem pozytywnej rywalizacji. Piłka nożna cieszy się w naszym kraju trwającą bez przerwy popularnością. Dzięki temu, że na murawie nie zobaczymy nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka zagadka i rodzaj swoistego spektaklu. Atmosfera w klubach miejskich czy też na wsiach sprzyja spotkaniom i integracji między mieszkańcami.Jeśli chcemy wprawić piłkę w ruch, nie musimy posiadać sporych pieniędzy na wyposażenie czy też warsztaty. Wystarczą dobre buty i dużo zapału. A buty są sprawą priorytetową, i to nie tylko z uwagi na komfort, ochronę i bezpieczeństwo stóp. Rodzaj butów, ich wygląd oraz tworzywo z którego są wykonane ma istotne odbicie na jakości naszej gry.Odpowiednio dopasowane obuwie ułatwi ruchy na murawie a co tym idzie poprawi celność podań i ostateczny wynik spotkania.

Firma Nike, specjalizująca się w obuwiu sportowym wypuściła na rynek dwa modele, które z pewnością zaaranżują wiele ciekawych podań na boisku. To Nike elastico pro (obuwie nike elastico pro) i Nike bomba (nike bomba na stronie r-gol.com). Pierwsze specjalnie stworzone do gry na hali, drugie do sztucznych nawierzchni – dostępne także w rozmiarach dla najmłodszych zawodników. W butach tej firmy wybiegają na boisko takie znane nazwiska jak Ronaldo czy wspaniały Robert Lewandowski.

Jeżeli mamy je opisać to, oba modele są do siebie bardzo podobne więc najlepiej udajmy się do sklepu, przymierzmy dwa modele i… wracajmy na boisko zdobywać gole. Dostarczajmy emocji sobie i kibicom, a także bądźmy przykładem dla tych najmłodszych. Udowodnijmy co oznacza pojęcie „zdrowa rywalizacja”, pokażmy siłę walki i miłość do tego pasjonującego sportu. A nadejdzie pora, że to Polak dostanie tytuł Najlepszego Piłkarza Świata.