Hotel Jarzębina w Dusznikach-Zdroju
umięśniony murzyn

Sklep z urządzeniami do fitnessu

Współczesny styl życia jest wyjątkowo szkodliwy dla naszego samopoczucia. Należy zacząć od tego, że zbyt dużo czasu jesteśmy w pracy. Bardzo często też zgadzamy się na nadgodziny, pragnąc zrobić jak najlepsze wrażenie na naszym kierowniku. W rezultacie, przyjeżdżamy do domu przemęczeni i poddenerwowani, co nie ma korzystnego wpływu na nasze samopoczucie oraz relacje z rodziną. Mamy kłopoty ze snem i szybko łapiemy różnego rodzaju choroby. Nasz organizm przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my ciągle bagatelizujemy.

Read more

kulturystyka

Tworzenie masy mięśniowej przez kulturystę

Osoby, którzy uważają trening za tak samo oczywistą sprawą jak mycie zębów, doskonale wiedzą, że należy nieźle się namęczyć, żeby mieć oczekiwane rezultaty. Szybciej osiągniemy efekt, jeżeli poprosimy o fachową poradę, wolniej i z wieloma błędami, jeżeli będziemy próbować sami. Ale, jeśli w grę wchodzi budowa masy mięśniowej, to trzeba pamiętać o tym jak ważna jest dieta przed i po treningu. Bez odpowiedniej diety nie można zbudować odpowiedniej masy mięśniowej, nie da się też być kulturystą. Nie wystarczy zapisać się na siłownię, trzeba jeszcze właściwie się odżywiać.

Read more

trening na siłowni

Jak ćwiczyć, by były efekty? Jakie reguły są najbardziej istotne? Do jakich zasad przestrzegać?

Budowa masy mięśniowej jest dość skomplikowanym procesem, dotyczy on wielu aspektów. Nie powinno się być zdania, że duże mięśnie możliwe jest by uzyskać tylko dzięki ćwiczeniom lub za sprawą suplementów. Trzeba trzymać się paru najważniejszych reguł. Przede wszystkim warto określić rodzaj budowy naszego ciała. Należy określić czy jesteśmy mezomorfikiem, lub też endomorfkiem? Powinno się ćwiczyć każdą część tkanki mięśniowej, to właśnie w taki sposób możliwa jest rozbudowa mięśni.

Read more

images