cellulit

Moda w ostatnich latach niezwykle często się zmienia i pragniemy za nią nadążyć, żeby elegancko wyglądać

Moda jest zwodnicza. Zmienia się zwykle tak prędko, że nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć. Nie każdy może sobie pozwolić na to, aby co kilka miesięcy totalnie wymieniać swą szafę.
Najczęściej sytuacja prezentuje się tak, że w swojej garderobie mamy kilka ciuchów, które zawsze są modne.

cellulit
Autor: Kendra Goering
Źródło: http://www.flickr.com
legginsy czarne
Autor: christopher cornelius
Źródło: http://www.flickr.com
Małą czarną, ponieważ jak powtarzała Coco Chanel, ona ciągle będzie modna i szykowna, toteż musi ją posiadać każda dama. Każdy posiada na pewno też co najmniej dwie pary jeansów, gdyż one również są podstawą każdej szafy. Ostatnimi czasy jednak coraz modniejsze robią się ubrania sportowe. W przeszłości były wkładane tylko do siłowni lub na rower, a obecnie najzwyczajniej w świecie mamy możliwość włożyć je do szkoły albo na spotkanie z przyjaciółmi na mieście. Legginsy czarne wiodą tutaj prym. Mamy możliwość je dostrzec bardzo często. Kobiety, które je wkładają, zwykle mają szczupłą i wysportowaną sylwetkę, a legginsy czarne podkreślają pięknie ich kształty. Można do tego dołu dobrać lekką bluzkę i będzie to najlepszy komplet na wczasy. Najlepsze połączenie sportu i elegancji – najlepsza wersja miejskiego trendu. Pamiętajmy, że istotne jest, żeby w takim stroju świetnie się czuć. Jeżeli ogólnie uwielbiamy legginsy, ale jesteśmy nieśmiałe, to po prostu mamy możliwość ubrać dłuższy top, który będzie zakrywał nasze pośladki.

Całość to kwestią pomysłu, ponieważ legginsy czarne pasują naprawdę do wszystkiego. Mamy możliwość je zabrać na wakacje i rewelacyjnie się sprawdzą nad morzem czy w górach. Wystarczy tylko je kupić i spróbować.