Women
Kobieta na siłowni

Ćwiczenia na extra sylwetkę

Ostatnio na świecie, jak również na terenie kraju zwiększyła się popularność rozmaitych ćwiczeń fizycznych, wykonywanych samodzielnie lub w grupach. Tym samym popularność zyskały różnego rodzaju kluby sportowe i inne tego rodzaju miejsca. Więcej osób chodzi również na basen. Wynika to na przykład z faktu, że stwierdzono większą częstotliwość nadwagi już od młodego wieku.

Read more

silownia

Wysiłek w klubie fitness to fantastyczna rzecz!

Postarajmy się ćwiczyć codziennie, bo piękniejszy wygląd, lecz również porządniejszy stan organizmu są bezcenne. Trzeba starać się dążyć do tego by nigdy nie skarżyć się na aparycję i jakość zdrowia. Pamiętajmy, że akurat Polacy są taką nacją, która pewnie nie należy do najbardziej niezdrowych w Europie, lecz jakby nie patrzeć nie jest kolorowo.

Read more

kulturystyka

Tworzenie masy mięśniowej przez kulturystę

Osoby, którzy uważają trening za tak samo oczywistą sprawą jak mycie zębów, doskonale wiedzą, że należy nieźle się namęczyć, żeby mieć oczekiwane rezultaty. Szybciej osiągniemy efekt, jeżeli poprosimy o fachową poradę, wolniej i z wieloma błędami, jeżeli będziemy próbować sami. Ale, jeśli w grę wchodzi budowa masy mięśniowej, to trzeba pamiętać o tym jak ważna jest dieta przed i po treningu. Bez odpowiedniej diety nie można zbudować odpowiedniej masy mięśniowej, nie da się też być kulturystą. Nie wystarczy zapisać się na siłownię, trzeba jeszcze właściwie się odżywiać.

Read more

trening na siłowni