rower

Słuchawki do biegania mają się utrzymać w uszach

Czy zaznaczymy jak się przyszykować do treningów?
Trening jest niezwykle ważny, żebyśmy utrzymywali nasze ciało w idealnej kondycji, nie mniej potrzeba podkreślić, że spowoduje on upragnione rezultaty jedynie wtedy, jeżeli będzie wypełniany w odpowiedni sposób. Z tego powodu właśnie tak ważne okazuje się być to, aby wszystko odpowiednio do siebie dopasować oraz by zrobić to w taki sposób, aby wspierało wszystkie nasze starania w walce o perfekcyjną sylwetkę.

Read more

umięśniony murzyn

Sklep z urządzeniami do fitnessu

Współczesny styl życia jest wyjątkowo szkodliwy dla naszego samopoczucia. Należy zacząć od tego, że zbyt dużo czasu jesteśmy w pracy. Bardzo często też zgadzamy się na nadgodziny, pragnąc zrobić jak najlepsze wrażenie na naszym kierowniku. W rezultacie, przyjeżdżamy do domu przemęczeni i poddenerwowani, co nie ma korzystnego wpływu na nasze samopoczucie oraz relacje z rodziną. Mamy kłopoty ze snem i szybko łapiemy różnego rodzaju choroby. Nasz organizm przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my ciągle bagatelizujemy.

Read more

Poradniki treningowe

Czy opłaca się sprawdzać filmiki z poradami?

Internet to ogromne źródło wiedzy. Wiele osób nie może już przeżyć dnia spędzonego bez oglądania portali internetowych, zaglądania do e-maili czy rozmów online ze znajomymi. Dostęp do internetu jest obecnie czymś nieodzownym, czymś, bez czego nie obędziemy się – nawet w trakcie wakacji. Poza czytaniem wiadomości, słuchaniem muzyki oraz wizytowaniem serwisów społecznościowych, wielu internautów ogląda videa poradnikowe, np. filmy o treningach. Czy opłaca się spędzać przy nich czas?

Read more