Siła

Czym jest AED i z jakiego powodu wszyscy powinniśmy potrafić go wykorzystywać?

Defibrylatory AED to urządzenia, które mogą ratować ludzkie życie przez przywrócenie akcji serca. Warte są one parę tysięcy złotych i są powszechnie udostępnione w dużej ilości miejsc użyteczności publicznej.
Użycie takich sprzętów opiera się na przeprowadzaniu dyktowanych przez AED czynności, polegających {m.in.|np.

Read more

Kobieta na siłowni

Ćwiczenia na extra sylwetkę

Ostatnio na świecie, jak również na terenie kraju zwiększyła się popularność rozmaitych ćwiczeń fizycznych, wykonywanych samodzielnie lub w grupach. Tym samym popularność zyskały różnego rodzaju kluby sportowe i inne tego rodzaju miejsca. Więcej osób chodzi również na basen. Wynika to na przykład z faktu, że stwierdzono większą częstotliwość nadwagi już od młodego wieku.

Read more

akcesoria rowerowe retro
siłownia

Profesjonalna siłownia w zaciszu własnego domu – jaki sprzęt opłaca się kupić?

Każdy miłośnik zdrowego trybu życia i ćwiczeń marzy o tym, aby mieć miejsce do ćwiczeń pod własnym dachem. Jeżeli w dodatku dysponuje on wolną użytkową powierzchnią, marzenie to może się spełnić. O czym powinno się pamiętać urządzając domową siłownię i w jakie urządzenia dobrze jest zainwestować?

Read more

apartamenty

Patent sternika motorowodnego – czy warto zrealizowaćw tego typu szkolenie i co może nam ono zaoferować?

Każdy człowiek śnił najpewniej o tym, żeby zostać kapitanem łodzi i pływać po dalekich i nieznanych morzach i oceanach. Jeżeli choć namiastka tych pragnień ciągle w nas jest, dobrze jest pomyśleć nad uzyskaniem pozwoleń sternika motorowodnego, który upoważni nas do pływania statkami.

Read more